ERZ-V05V180CS
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
ERZ-V05V180CS
  • 1
Diameter : 5 mm
Voltage Rating AC : 11 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 250 A
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 40 V
Series : V
Varistor Voltage : 18 VDC
Voltage Rating DC : 14 VDC
Capacitance : 1600 pF