B72520T170K62
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
B72520T170K62
  • 1
Voltage Rating AC : 17 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 200 A
Surge Energy Rating : 600 mJ
Packaging : Reel
Voltage Rating DC : 22 VDC